Çözüm odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu sistemlerin ürün bağımsız olarak hayata geçirilmesi temel amacımızdır.
Bilişim Sistemleri Entegrasyonu
Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim sistemleri, sistem mimarlarımız tarafından, tasarım, tedarik, kurulum-entegrasyon hizmetlerini de içerecek şekilde anahtar teslim projeleri hayata geçirmekteyiz.

Komple veri merkezi, alt yapı, elektrifikasyon, soğutma, yerel alan alt yapısı, sunucu, depolama, yedekleme sistemleri ve veri sürekliliği çözümlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerin tek bir noktadan projelendirilip, canlı kullanıma geçirilmesi sağlamaktadır.
Güvenlik Sistemleri
Kritik tesis ve şehir güvenliği alanında, uzman kadrosu ile dağıtık güvenlik sistemlerinin bir arada çalışması, güvenlik açıklarının azaltılması ve çok değerli varlıklarınızın korunması için anahtar teslimi çözümler ortaya koymaktayız. CCTV çözümleri, geçiş kontrol sistemleri, elektronik çit sistemleri, insansız araçlar çözümlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Kamera, sonar, radar, kartlı geçiş sistemleri, fiber çit sistemleri gibi farklı disiplinlerdeki bir çok verinin tek merkezde işlenip, birbirleri arasındaki ilişkileri ortaya koyarak, tehdit durumunda hızlı ve etkin bir şekilde cevap verilmesi sağlanmaktadır.
Danışmanlık Hizmetleri
İhtiyaçlarınız doğrultusunda, sistem mimarlarımız tarafından yapılan teknik çalışmalar ışığında, veri merkezi, ağ altyapısı, bilgi güvenliği, iş sürekliliği, performans yönetimi, envanter yönetimi, mevcut sistemlerin analiz çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Bunun sonucunda gelecekteki IT yatırımlarınızı maliyet etkin planlamanıza yardımcı olmaktayız.
Türkiye Geneline Yayılmış Servis Hizmetleri
Tüm ülke çapında yerleşik servis noktaları ile IT envanterinizde bulunan tüm ekipmanların bakım-destek ve onarım faaliyetlerini yürüterek müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmalarını sağlarız.

Ayrıca IT sistemlerinizin taşınması ve yeni lokasyonda tekrar işletime alınması hizmetlerimiz arasındadır.

Çözüm Sağlayıcılarımız

HP
Symantec
Microsoft
Allied Telesis
Cisco
Fujitsu
Arecont Vision
Verint
Commvault
CA
Polycom
Redhat
Panasonic